KONST / Litografier / Färglitografi 12376370
nr 1237 6370
Gunnar von Gegerfelt
(f. 1926), Sverige
Färglitografi, Skog. Signerad, numrerad 35/210. Motivet: 42x50
Gunnar von Gegerfelt, född i Laholm 1926, svensk målare och keramiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 25 februari 2019
kl 18:30:43
22/2 21:33:45
200 kr
25/2 18:25:14
Gunnar von Gegerfelt
Läs mer om Gunnar von Gegerfelt